BAKIRKÖY BOYACI USTASI

Boya badana işlemlerinde usta bir elin dokunuşu, estetik ve uzun ömürlü kullanım açısından önemli farklar yaratmaktadır. Boya yapma konusunda ne kadar tecrübeli olursanız olun, ustaların deneyimlerine ve teknik malzemelerine sahip olamayabilirsiniz. Boya yapmak sadece duvarı düzgün bir şekilde boyamaya çalışmaktan ibaret değildir. Boyanacak yüzeylerin boya öncesinde hazırlanması, kusurlar varsa düzeltilmesi gerekir. Kusursuz bir boyama için yüzeyin de kusursuz olması gerekir. Önceki boyamalardan kalan kabarıklıklar ve pürüzler, yeni boyanın duvar üzerinde hoş bir görünüm oluşturmamasına neden olacaktır. Bakırköy boyacı ustası, çevre bölgelerde ikamet eden müşterilere boya badana hizmetleri sunmaktadır.

Boya Badana İşlemi Nasıl Yapılır?

Duvarlarda bulunan bütün kabarıklıklar, çatlaklıklar spatula ya da zımpara yardımı ile ortadan kaldırılır. Çatlaklar, alçı gibi dolgu malzemeleri ile doldurulur ve belirli bir süre kuruması için beklenir. Alçı yapılan kısım kuruduktan sonra zımpara ile pürüzlü kısımlar giderilir. Fırça ve rulolar yıkanır. Nemli kalacak şekilde kurutulur. Boyalar yapılarına uygun şekillerde inceltilir. Yerler boya sıçramasını önlemek amacıyla naylon ya da karton serilir. Kazara yerlere ya da mobilyalara bulaşan boyalar taze ya da kurumuş olsun, nemli bir bez yardımı ile kolayca silinebilir. Boyamaya geçilmeden önce, ruloyu tamamen boyaya daldırılmaması gerekir. Ufak dokunuşlar ile döndürülerek boyaya yedirilir. İlk kat boya ince olarak, ikinci kat ise daha kalın olarak sürülür. Kirli duvarlarda 3 ya da daha fazla kat uygulanması gerekebilir. Görüldüğü üzere boya yaparken dikkat edilmesi gereken çok fazla nokta bulunur. Bakırköy boyacı ustası, sizler için tüm bu ayrıntıları düşünerek işlemleri gerçekleştirir.

Duvar boyama dışında tavan boyama hizmeti de alabilirsiniz. Tavanlarda zamanla kirlilikler veya neme bağlı olarak sararmalar meydana gelebilir. Estetik ve temiz bir görünüm için zaman zaman tavanlardaki boyanın yenilenmesi gerekir. Tavan boyama duvarlara göre daha zorlu bir işlemdir çünkü boyayan kişi rahat bir şekilde hareket edemeyebilir. Bakırköy boyacı ustası, bu zorlu işlemi kısa sürede kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilir. Yorulmadan, uygun fiyatlı hizmetler ile hayalinizdeki rengarenk evlere kavuşabilirsiniz.

 

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler