BEŞİKTAŞ BOYACI USTASI

Evinizi daha güzel bir hale getirmek istiyorsanız, güzel duvarlara sahip olmanız gerekir. Güzel duvarlar ise kaliteli bir boya ile kaliteli işçilik sayesinde ortaya çıkacaktır. Boya badana işlemleri sayesinde estetik açıdan daha güzel bir eve sahip olabilir, kirlenen duvarlarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Öncesinde kullandığınız boyanın kalitesi ne olursa olsun, zaman geçtikçe boyada solmalar ya da kabarmalar meydana gelebilir. Kaliteli boya ile bu süreç daha uzun sürmekte, sürekli boyatma ihtiyacı hissedilmemektedir. İş kalitesine güvenebileceğiniz bir Beşiktaş boyacı ustası için firmamızdan destek alabilirsiniz. Tecrübeli ve disiplinli elemanlarımız, sorumluluklarını en kısa sürede, profesyonellik ile yerine getirmektedir.

 

Boyama Süreci Ve Müşterilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

İç cephe boyamalarının tamamlanma süresi boyanacak oda sayısı ve odaların boyutlarına göre değişmektedir. Ev iyi bir şekilde havalandığı takdirde boyaların kuruma süresi kısalacağından, toplam işlem süresi de azalacaktır. Boyamaya geçmeden önce yapılan ilk adım, yüzeylerin temizlenmesidir. Tozlu ve yağlı duvarlarda, boya duvar ile yeterince bütünleşemeyebilir. Temizlenen duvarda herhangi bir pürüzün bulunmaması gerekir. Kabarmalar ya da çatlaklar mevcut ise Beşiktaş boyacı ustası tarafından gerekli işlemler yapılar sorunlar giderilir. Temiz ve pürüzsüz bir duvar yüzeyi boyanmaya hazırdır. Bu temizleme işlemleri hem iç cephe duvarları hem de dış cephe duvarları için uygulanmaktadır.

 

Müşterilerin hizmet süresince yapmaları gereken tek şey istedikleri rengin ne olduğuna karar vermeleridir. Renk seçimi, eğer daha önceden kafanızda fikirler oluşmamış ise, oldukça zorlayıcı bir durum olabilmektedir. Kataloglarda bulunan onlarca renk seçeneği de kafanızı karıştırabilir. Evinizdeki diğer aksesuarlar ve odalarınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapmalısınız. Aynı renk boya büyük ve küçük odalarda farklı görünümler oluşturacaktır. Koyu renkli duvarların bakımı, açık renkli duvarlara göre daha zorludur. Rengin canlılığı açık renklere göre daha kısa sürede solabilir. Katalog üzerinden seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir noktayı aklınızdan çıkarmamanızda fayda vardır. Kağıt üzerinizde seçtiğiniz renkler ile duvarınızda göreceğiniz renk arasında ufak ton farkları oluşabilir. Boyanın kaç kat uygulandığı, duvarınızın yapısı gibi etmenler, renklerde değişiklik olmasına neden olabilmektedir. Seçimlerinizi bu ihtimali göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Renk seçimleriniz bittikten sonra kalan işlemler, size tahsis edilen Beşiktaş boyacı ustası tarafından halledilecektir.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler