BEYLİKDÜZÜ BOYA BADANA USTASI

Boya badana, ev dekorasyonunda incelik ve zahmet gerektiren konular arasındadır. Daha önceden boyama konusunda tecrübe elde ettiyseniz, ne kadar yorucu bir iş olduğunun farkındasınızdır. Etrafa sıçrayan ya da kazara tavana ya da kapı kenarlarına taşan boyaların temizliği de ayrı bir konudur. Fiyat konusunda endişeleriniz varsa kendi boyanızı kendiniz yapmak isteyebilirsiniz ancak estetik açısından mükemmeli yakalamak istiyorsanız, profesyonel hizmet almanızda fayda vardır. Beylikdüzü boya badana ustası ihtiyacınız var ise firmamız yardımcı olabilir. Uygun fiyatlar ödeyerek, evinizde istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Kendinizi yormadan ve vakit harcamadan, kaliteli bir hizmet ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

İç Cephe Ve Dış Cephe Boyama

İç cephe boyamada yüzeyler hazır hale getirildikten sonra boya uygulaması kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Evin iyi havalandırılması ile de boyaların kuruma süresi en aza indirilebilir. Yüzeyler toz ve yağ kalıntılarından arındırılıp kurutulduktan sonra zımparalama işlemi yapılır. Zımparalamadaki amaç yüzeyde oluşmuş kabarmaların ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Çatlaklar mevcut ise alçı kullanılarak boşluklar doldurulur. Alçı kuruduktan sonra tekrar zımparalanarak, pürüzsüz bir yüzey elde edilir. Kir ve yağ boyanın duvara tutunmasını engellerken, kabarıklıklar ve çatlaklar da kusursuz bir görüntü oluşmasını engellemektedir. Boyama işleminden önce yüzeydeki tüm sorunların halledilmesi öncelikli adımdır. Beylikdüzü boya badana ustası, bu işlemlerden sonra astarlama ve boyama işlemlerini kat kat uygulayacaktır. Rengin tutması için iki ya da daha fazla kat uygulanması gerekebilir.

Dış cepheler ise iç cephelere göre boyanması daha zorlu yüzeylerdir. Boyama işlemi sürerken yağmur gibi olumsuz etkiler ile boyanın temas etmemesi gerekir. Rüzgarsız günlerde de boyanın kuruması uzun zaman alacağından süreç aksayabilmektedir. Çevredeki tozlar da yeni uygulanmış boyaların üzerine daha kolay yapışabileceğinden, gerekli önlemlerin alınması gereklidir. Dış cephe duvar boyama ustalık gerektiren bir iştir. Boyamada kullanılacak boyaların da dış cepheye uygun ürünler olmasına özen gösterilmelidir. İç cephe boyalarına göre daha dayanıklı olan bu boyalar, olumsuz iklim şartlarına rağmen boyanın kalıcı olmasını sağlamaktadır. Doğru boya ve Beylikdüzü boya badana ustası ile dışarıdan bakıldığında göz kamaştıran bir eve sahip olabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler