BOYA BADANA BEYLİKDÜZÜ

Boya Badana Beylikdüzü kolunda, hizmet arayan tüm müşterilerimize yardımcı olmakta hazır bekleyen firmamız, sektörün önde gelen kalitesini servise sunmaktadır. İşinde son derece profesyonel, deneyimleri yılları aşmış, iş ahlakı en üst seviyelerde olan ve iletişim gücü yükse usta ekibimizle bizlere güvenen hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmadık. 
Boya, badana gibi işlerde titizlik ve el işçiliği son derece önem arz eder. Çoğu zaman boyanın veya boyanan zeminin düzensizliğinden çok ustanın el işinin kötü ve başarısız olmasından doğan iz ve leke kalıntılarına rastlanmaktadır. Bu da elbette hem zaman hem de ciddi maddi kayba sebep olabilmektedir. İstenilen görünüme ulaşılamaması da oldukça rahatsız edici bir his olmakla beraber  memnuniyet seviyesi düşük bir müşteri demektir. Firmamız tüm bu olumsuzlukları önceden engelleyecek bir ekibe sahip olmasıyla, kurulduğu günden bu yana başarısını kanıtlamıştır. Bizi seçen siz değerli müşterilerimiz bu tercihlerinde asla pişman olmayacaklardır.


Boya badana Beylikdüzü ilçemiz veya yakın ilçelerde ikamet eden ve bu tarz konularda firmamızdan destek almak isteyen müşterilerimiz belirttiğimiz telefon numaramızdan bizlere ulaşabilmektedirler.
Firmamızın iş politikalarından biri de, müşterilerimize bir izlence çizmemiz ve profesyonel bir tercih yapmaları yolunda yardımcı olabilmemizdir.
Boya-Badana Değişimi İçin Önem Verilmesi Gereken Konular
Boya badana ve diğer tüm sektörümüze ait alt parçalar için öncelikle birkaç soruya cevap verebiliyor olmak gerekmektedir. Bu soruları siz değerli müşterilerimizle şu şekilde paylaşabiliriz:
• Boya badana yaptıracağınız odanız ne derecede ışık alıyor? Bu konu, belkide en temel yanıtlanması gereken soru olabilir. Çünkü ışık almayan bir odaya koyu renk bir seçimle, koyu renk duvarlar yaratmak mekanı daha kasvetli gösterecektir. Eğer alanınız iyi düzeyde ışık alıyorsa her tonu kullanabilmeniz mümkün. Fakat alanınızın yeterince aydınlık olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle açık renklere yönlenmelisiniz.
• Alanınızı ne amaçla kullanacaksınız? Odanızı ne amaçla kullanacağınız renk seçiminde çok önemli olacaktır. Örneğin çalışma odaları için yapılacak renk seçimiyle bebek odası rengi seçimi aynı olmayacaktır.
• Nasıl bir ambiyans istiyorsunuz? Sizin yaşam alanınız sizin kararlarınız. Daha enerjisi yüksek ve capcanlı bir mekan mi hayaliniz yoksa dingin, huzuru çağrıştıran bir atmosfer mi yaratmak istiyorsunuz bu çok büyük bir ölçüt.
Boya badana Beylikdüzü alanında hizmet vermeye devam eden firmamız, profesyonelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler