BOYA BADANA USTASI

Evlerimiz, işyerlerimiz hayatlarımızın büyük bölümlerini geçirdiğimiz mekanlardır. Çevresel faktörler ve buna bağlı olarak psikolojimizi şekillenmesi çok ilginç ve eğlenceli bir durumdur. Uzmanlarca kanıtlanmış olan bu olguyu, yönetebilmek kuşkusuz çok zevklidir. Her biri boya badana ustası olan çalışan ekibimizle size bu profesyonel deneyimi yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Sektörde önde gelen firmamız, daim kıldığı müşteri memnuniyeti odaklı iş tavrıyla dur durak vermeden yükselmeye ve gelişimlere son derece açık yapısıyla yenilikçi bir kimlik ortaya çıkarmaya devam etmektedir.
Müşterilerimizin istekleri, önerileri veya olursa şikayetleri bizler için çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin geri dönütlerini dikkatle ve ilgiyle okuyor, dinliyor ve gerekeni yapmak için kolları sıvıyoruz. Boya badana ustası unvanına sahip arkadaşlarımızın, el işçiliği ve deneyim düzeyleri sayesinde asla kat ve leke izi barındırmayan kaliteli görünümlere sahip duvarlara kavuşabilirsiniz. Yüksek meblağlar isteyip, deneyimsiz ve işi bilmeyen elemanlarını sizlere sunan firmalar son günlerde büyük bir artış göstermekte. Değerli müşterilerimize en büyük tavsiyemiz, seçecekleri firmanın ekip kadrosuna iyice bakmaları ve profesyonel olmalarından kesinlikle emin olmaları olacaktır. Firmamız bu konuda sizi asla yanıltmaz, kalite birincil hedefimizdir. Üstelik bu hizmeti sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Boya İşleminden Önce
• Karanlık odalar için mutlaka açık renkler tercih edilmeli. Bu seçim odanızı çok daha ferah ve aydınlık gösterme illüzyonunu yaratacaktır.
• Eğer odanızın küçüklüğünden şikayetçiyseniz mutlaka koyu renklerden uzaklaşmalısınız. Bu odanızın daha da küçük ve kasvetli bir mekana dönüşmesine neden olur. Tam tersi şekilde açık renklere yönelin.
• Renkler kartelasındaki renge mutlaka gün ışığında bakın. Küçük bir alanda gördüğünüz renk tüm odanızı kaplayacak unutmayın.
• Hangi boya tekniğine ihtiyacınız olduğuna karar verin. Örneğin çocuk odaları için su bazlı silinebilir boya kullanım kolaylığı sağlayabilir.
• Dekorasyonunuz en önemli yol göstericiniz olacaktır. Mobilyalarınızla uyum içerisinde olabilecek renklere yönelin.
• Zıt renkler hoş bir ambiyans yaratmada son derece başarılıdır. Açık renk duvarlarınıza koyu renk halılar çok şık durabilir.


Evinizde veya herhangi bir mekan da yapmak istediğiniz değişimler konusunda profesyonel boya badana ustası ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler