BOYA İŞLERİ

Boya işleri, bir evin neşesini yerine getiren değişikliğe sebep olur. Bir odanızın veya tamamıyla evinizin tüm enerjisini boya badana işlemiyle değiştirebilirsiniz. Üstelik renklerin enerjisi uzmanlar tarafından kanıtlanmış bir gerçeklik içerir. Yaşadığımız her alanda bizi kolayca etkisi altına alan renkler, vaktimizi en çok geçirdiğimiz yer olan evlerimizde neredeyse karakterimizi oluşturmaya katkı bulunacak raddelere getirebilir. Bu nedenle renk seçimleri çok önemlidir.
Boya badana, alçı sıva, dış cephe boyası, asma tavan alçıpan gibi birçok alanda hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerine kalitenin ve başarılı görünümlerin tüm imkanlarını sunmaktadır. Her geçen gün, müşterilerimizin önermeleriyle giderek büyüyen firmamız sektörün lider boya badana firmalarından biri olmaya adım adım ilerlemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana daim olan müşteri memnuniyeti odaklı iş politikamız sayesinde bu günlere gelebildik ve daha çok uzun sürelerde de sizlerle birlikte olmaya söz veriyoruz. Bize ulaşan tüm saygın müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza son derece ilgiyle yaklaşıyor ve isteklerini can kulağıyla dinliyoruz. Bizlerin patronu, siz değerli müşterilerimizsiniz. Bu sebeple, önem verdiğimiz en büyük olgu müşterilerimizdir.
Her biri işinin ehli, profesyonel, neredeyse işine aşık düzeyde, iş ahlakı gibi en önemli konuları bünyesinde barındıran, iletişim dilinin oldukça güçlü oluşuyla sizlere olumlu etkiler bırakacak usta ekibimiz; boya işleri konusunda bir numaradırlar.
İç Mekanlar İçin Boya Türleri
İç mekanlar için kullandığımız boya türleri ve özelliklerini aşağıda siz değerli müşterilerimize açıklıyoruz.
Plastik Boya
En yaygın ve uygulaması basit boy çeşididir. Silinebilme özelliği yoktur. Hem tavan hem duvarlar için kullanılabilen türleri vardır. Kuruma süresi yaklaşık olarak 2-2 buçuk saattir.
Silikon Esaslı Su Bazlı Boya
Yağlı boyaya alternatif olarak kullanılır. Alerjik kişiler için düşünülerek tasarlanmıştır herhangi bir hassasiyet yaratmaz. Temizliği nemli bezle kolayca yapılabilir. Kuruma süresi 3 ila 4 saat arasında değişkenlik gösterir.
Yağlı Boya
Uygulanması diğer boyalara nazaran çok daha zordur bu nedenle çok daha fazla titizlik gerektirir. Kuruma süresi 6 ila 7 saattir. Temizliği, tinerli bez ile silinerek yapılabilir.
Nano Teknolojik Kendini Temizleyen Boya
Uygulama tarzı plastik boya ile aynıdır. Işık enerjisiyle kendi kendini temizleyebilen bir yapıya sahiptir.
Boya işleri konusunda bir numaralı tercihiniz olmakta güven veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler