DEKORATİF BOYA

Evlerimizin ve iş yerlerimizin dekorasyonu, psikolojimizi ve yaşam kalitemizi etkileyen önemli detaylardır. Bu sebeple, nasıl bir alanda yaşamak istediğimiz hayal gücümüzün sınırlarınca çizilebilirken, dikkat edeceğimiz bazı püf noktalarla mükemmelleştirebilme yetisi aynı değerde artacaktır. Boya badana konusunda adından çokça bahsettiren firmamız, daha modern bir görünüm için dekoratif boya hizmeti de vermektedir. Bu nedenle çok daha üstün bir performans alınabilen boya işlemlerimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyet seviyesini de oldukça arttırmaktadır.

 

İşini seven, değer ve önem veren, deneyim profili son derece kabarık, usta kimliğine sahip ve iletişim yeteneği üstün bir seviye olan çalışan ekibimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermek adına söz veriyoruz.  Firmamız, kurulduğu günden bu yana dur durak demeksizin daha iyi ve gelişime açık bir politika üzerinden müşterilerinin önerilerine kulak asmakta ve birebir işleme geçirmektedir. Sanıyoruz ki tam da bu nedenle, sektörün önde gelen ve müşteriler tarafından tercih edilen firması haline gelebildik.
Hayallerinizi süsleyen oda tarzlarında, dekoratif boya yardımıyla değişik efektler ve çok daha modern izlenimler yaratabiliyoruz. Aynı tonajda renkleri birleştirerek oluşturabildiğimiz gibi, rengin en açık ve en koyu ton kartelasını harmanlayarak da şık bir doku yaratabiliriz. Zıt renklerin birleşimi de son zamanların oldukça popüler modası fakat bu seçenekte dekorasyonunuz ve mobilyalarınızın rengi ve tarzı da son derece önem arz etmekte.


Boya Rengi ve Tekniğine Karar Vermeden Önce…
Renge karar verme konusunda müşterilerimize önem göstermeleri konusunda belirttiğimiz noktalardan bahsedebiliriz. Aydınlık konusu, renk seçme de en önemli kriterlerden biridir. Eğer ışıksız, karanlık bir odaya sahipseniz; alanınızı daha aydınlık ve ışık alan bir ambiyansa sokmak adına açık renk tonlara yönelebilirsiniz. Yeterince aydınlık olan bölgeler için elbette doğru renk skalası son derece geniştir. Açık renk tercihiyle yaratabileceğiniz başka bir illüzyonsa küçük ve dar odaların olduğundan çok daha geniş ve ferah izlenimi yaratması görevi olacaktır. Bir diğer önemli nokta ise odanızı hangi amaçla kullanacağınızdır. Daha dinamik mi yoksa daha sakin bir alan mı ihtiyacınız olan?
Boya tekniğine gelecek olursak, değerli müşterilerimizin çocuklu olanlarına su bazlı silinebilen boya tekniğini tercih etmelerini önermekteyiz. Bu sayede özelliklede küçük çocukların yaratacağı, duvarı resim defteri gibi kullanma sürprizlerini son derece kolay bir yolla yok edebileceksiniz.


Özellikle de dekoratif boya tekniğiyle harikalar yaratabilen firmamıza her vakit ulaşabilmekte, yardım ve bilgi konusunda sorular yöneltebilirsiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler