EN KALİTELİ HİZMET İLE DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Yapı sektöründe yılların deneyimini kaliteli hizmetimizle sunduğumuz ve deneyimlerimizden en uygun fiyatlarda yararlanmanızı sağladığımız firma olarak; verdiğimiz hizmetlerden biri de dış cephe mantolama işlemidir. Dış cephe mantolaması, yapılar için çok gerekli olan bir izolasyon sistemidir. Isı, su ve de bir nebze de ses yalıtımının sağlanması için uygulanan mantolama işlemi; binalarınızda ısı kaybının yaşanmasını önleyerek; ısınma ve de soğutma masraflarınızda yarıya yarıya tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Mantolamanın yapılması sayesinde, dış cepheden binanın içine nüfus eden su alma ve sonunda rutubet oluşumu ya da yoğuşma etkenleri ortadan kalkar ve %100 etki sağlar.

 

Bina ömrünün el verdiği sürece hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz dış cephe mantolama içinse; önemli faktörlerden biri de profesyonel ve de deneyimli bir ekiple çalışmaktır. Aksi halde elde edilen sonuçtan memnun kalınmayabilir ve sadece kısa bir süre içinde yeniden rutubet, ısı kaybı gibi sorunlar gündeme gelebilir. Bizler de yılların deneyimiyle ve alanında sın derece profesyonel ekibimizle verdiğimiz dış cephe mantolama hizmetinde; sizlerin hiçbir sorunla karşılaşmamasına ve de yaptığımız işin ömürlük olmasına öncelik vererek hizmet vermekteyiz.

 

Dış Cephe Mantolama İşlemi

Dış cephe mantolama işlemi için bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri, mantolamanın sadece ısı yalıtımı için değil; ses yalıtımını sağlaması bakımından yaptırılmasıdır. Mantolama sırasında kullanılan yalıtım levhası sayesinde; ses yalıtımı da sağlanmaktadır.  Bu da binanızın dışarıdan gelen seslerden arınmasını ve aynı biçimde, bina içindeki seslerin de dışarıya aktarılmasında engel olunmasını sağlar. Bu bakımdan dış cephe mantolamasının özellikle gürültünün ve kalabalığın fazla olduğu bölgelerdeki binalara yapılması gerekmektedir.

Mantolama işlemi uygulamasında; öncelikle kullanılacak malzemeler binanızın ihtiyacına göre belirlenmektedir. Ardından mantolama uygulanacak binanızın ölçüleri hassas ölçü aletleri kullanılara alınmakta ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bir plan cetveli oluşturulmaktadır. Uygulama sonrasında elde de edeceğiniz yarı yarıya ısı yalıtımı tasarrufu sayesinde de sizler hem kendi ekonominize hem de ülke ekonomisine en büyük katkıyı sağlamış olacaksınız. Sizler de dış cephe mantolama işlemi için profesyonel bir ekip ve de uygun fiyatlı bir hizmet arıyorsanız; hemen internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmalısınız.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler