EV BOYASINDA KALİTELİ VE UYGUN FİYATLAR İÇİN DOĞRU ADRES

Evlerinizin en güze görünüme kavuşabilmesi, tertemiz bir hale bürünebilmesi ve yapılan temziliğin kendini en iyi biçimde belli edebilmesi için, en erekli yapı işlerinin başında evlerde yapılacak boya – badana uygulaması gelmektedir. Çok önemli bir yere sahip olan boya- badana işlemleri için de kişilerin ev boyacı aranıyor, en kaliteli hizmeti nereden bulabilirim sorularının da cevabı tam olarak burada, bizlerde. Bizler yapı sektörünün öncü firması olarak; sadece dekorasyon ya da temiz bir görünüm sağlamanız için i değil, inşaat sonrasında bozulan ya da rutubet almış, kalitesiz boyalarınkullanılması nedeniylekabarmış duvarlarda da boyama işlemi yapıyor ve sizlere en sorunsuz ve muhteşem bir görünümle evlerinizi teslim ediyoruz.

Yapacağımız boya- badana uygulaması sırasında; eşyalarınızın,mobilyalarınızın ve de boya yapılacak alanın zemininin herhangi bir zarar görmemesi için; alanında son derece profesyonel ekip arkadaşlarımız, kaliteli malzeme kullanmakta ve badana işlemi öncesinde gerekli tüm önlemleri almaktadır. Ayrıca boyama işlemine başlamadan önce yaptığımız ön hazırlık sonucu işlemler son derece hızlı ve pratik bir şekilde ilerlemekte bu sizlerin ev boyacı aranıyor, hızlı, kaliteli hizmet veren boyacılar isteklerinizi karşılamaktadır.

 

Ev Boyaması Uygulamarı

Alanında son derece uzman ekibimzin ı ön hazırlık çalışması sayesibde;  boyama işleminin çok hızlı ilerlemesini ve de eşyalarınızın, mobilyalarınzın ve de zeminin hiçbir zarar görmeden, uygulanmanın sonlanmasını sağlamaktadır. Maskeleme bandından eşyalarınızın hasara uğramasını engelleyen aparatlara kullanımına, eşyalarınzın üstünün kaplanmasından sabit pirizlerin, kabloların ve de avizelerin korunmasına kadar alınan tüm önlemlerhazırlık aşamalrı olmaktadır. Ayrıca gerekli görülürse; kapı kollarının çıkarılmasından ve sonrasın da takılmasından, boyanmayacak duvar varsa, boyanmayacak alanların da muhafaza edilmesi yine saydığımız ön hazırlık aşamalarına dahil olmaktadır.

Ön hazırlık aşamasından sonra uygulama aşamasında, istediğiniz renklere bürünen evinizin temizlik kısmı da yine bizlere ait olmaktadır. Ev boyacı aranıyordiyorsanız; en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda almak ve de iş başlangıcından temizliğine kadar her aşamasının profesyonel bir şekilde halledilmesini istiyorsanız; en doğru adrestesiniz demektir.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler