KADIKÖY BOYACI USTASI

Evinizdeki dekorasyon değişiklikleri için ihtiyacınız olan Kadıköy boyacı ustasına, firmamızdan destek alarak ulaşabilirsiniz. Boya konusunda aradığınız kaliteli hizmete uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkündür. Evinizi güzelleştirmek için bütçenizi zorlamanıza gerek kalmayacak. Güzel evlerde yaşamak ulaşılması zor bir hayal değildir ve herkesin hakkıdır. Doğru metot ve tasarımlar ile her evde harikalar yaratılabilmektedir. Çalışanlarımızın profesyonelliği ve disiplini sayesinde, hayatınızda uzun süreli aksamalar olmadan boya badana, tadilat, mantolama gibi pek çok hizmet mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Sizde kendiniz, aileniz ve eviniz için mutluluk ile sonuçlanacak işlere bizimle imza atabilirsiniz.

 

Boya Badanada Ustalık Farkı

İlkbahar ve yaz aylarında boya badana işleri için pek çok aile kollarını sıvar. Kıştan kalan kirlerin ve yılların eskittiği duvarların yenilenme vakti gelmiştir. Bütçe kaygısı ile bireysel olarak yapılan boyama işlemleri haddinden fazla uzun sürede biterken, büyük bir olasılıkla etrafta kirliliğe de neden olmaktadır. Naylon gibi malzemelerle yerlerdeki ve mobilyalardaki lekelenmelerin önüne geçilse bile, tavanlara ve kapı kenarlarına taşan boyalar ya da duvardaki pütürlü yüzeyler estetik görünümü bozabilir. Makul fiyatlar ile ustalık gerektiren bu işi Kadıköy boyacı ustasına bırakmanız, sizin için daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Yorulmadan, boş yere boya harcamadan, zaman kaybetmeden yeni evinizde huzur içinde yaşayabileceksiniz. Boya konusunda tecrübeli olun ya da olmayın, işi ustasına bırakmak her zaman en doğru olandır.

 

Boya badana konusu birçok teferruatı içermektedir. Boya kutusunun kapağını hemen açıp fırça ya da rulolar ile duvar boyamaya başlayamazsınız. Öncelikle, boyanacak yüzeyin boyayı daha kolay kabul etmesi için hazırlanması gerekir. Hazırlık aşamasında temizlik önemli noktalar arasındadır. Duvardaki toz ve yağ kalıntıları, boya ile duvar arasında bir bariyer oluşturarak boyanın emilimini engellemektedir. Duvarlar iyice temizlendikten ve kurulandıktan sonra yüzeydeki pürüzler kontrol edilir. Çatlak ve kabarma bulunan duvarlarda zımparalama ile yüzey temizlenmektedir. Çatlakların içlerini doldurmak için alçı malzemesi kullanılmaktadır. Tüm bu hazırlanış aşaması tamamlandıktan sonra, Kadıköy boyacı ustası boyanın uygun oranlarda inceltilmesi ve uygulanması kısmına geçecektir. İstediğiniz renk koyuluğuna göre iki ya da daha fazla kat uygulanabilir. Eviniz ne kadar iyi havalanırsa, süreç de o kadar kısa süreceğinden ev konforunuzdan daha fazla mahrum olmak zorunda kalmazsınız.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler