Boyacı
 
Hakkımızda
 

 

 

 

 Boya badana,mimarlık ve dekorasyon işlerinin kaliteli ve uzun ömürlü çalışmalar olarak sunulabilmesi amacıyla, www.hızlıboya.com sitemiz ; tüm BOYA BADANA ve diğer çalışma alanı ile ilgili işlerinizi de hızlı ve TEMİZ BİR ŞEKİLDE  yerine getirip ,sizlere  hizmet vermede ekonomik ve kalitede de farklı olmak amacıyla yola çıkmıştır.

www.hizliboya.com olarak,  1995 yılından beri usta boyacıları ile  profesyonel boya hizmeti de veren kuruluşumuz; kurulduğu günden bu yana hem bilgi birikimi hem de ekonomik anlamda verdiği hizmetler ile tüketiciler tarafından da sürekli tercih edilir bir profesyonel hizmetler şirketi olmuştur.

Bünyesinde başlattığı boya badana işlerini 19 yıldır edinilen tecrübe ve iş bilgisi yüksek boyacı ustaları ile bu
güne kadar  gerçekleştiren firmamız, bu hizmetleri günümüzde de  tüm hızıyla profesyonelce sürdürülüyor.
Biz, ev veya ofis binalarınızın iç ve dış cephe boyamalarını, mantolanması işini, parke döşemesini, kartonpiyer-alçıpan dekorasyonlarını ve  tamirat-tadilat işlerini sorunsuzca ve sizin adınıza en iyi çözüm ve uygulamayı  gerçekleştiren bir firmayız.

Müşteri hizmetlerimiz mesai saatleri içinde sabit telefonla, mesai saatleri dışında gsm numaraları veya            e-posta ile yanınızda!  
Hızlı Boya’da ödemelerinizi kredi kartı ilede yapabilirsiniz!
Hızlı Boya’da boya işlemlerinizin ödemelerini ister sistemiz üzerinden 3d Güvenlik Sistemi ile ister post cihazlarımız ile yapabilirsiniz...