EN UYGUN DUVAR BOYASI FİYATLARI

Yapı sektöründe, boya – badana, asma tavan, alçıpan, dış cephe mantolama gibi pek çok alanda hizmet veren ve kalitesinin yanında uygun fiyatlarıyla da sektörde önemli bir yere sahip firmamız, sadece uygulama işlemleriyle değil, boya – badana işlemlerinizde kullanılacak, son trend renklerin yer aldığı geniş renk kartelası ve en uygun duvar boyası fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Birbirinden farklı ve de dekorasyon dünyasında moda olan son trend renklerin yer aldığı kartelamızdaki renkler; duvarlarınız için mat ve dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Kullanılan maddelerin içerik özellikleri nedeniyle herhangi bir boya çaylağı, kabarması ya da dökülmesi görülmeyen iç dekoratfi boyamız, piyasaya göre çok uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Hem boya uygulaması hem de istediğiniz renk seçimlerinin yer aldığı geniş renk kataloğumuzla verdiğimiz hizmette; uygulamayı yapmadan önce en iyi sonucu almak için uygulama yapılacak duvarlarınızı eğer varsa yağdan, kirden ve kabarmış dokulardan temizleyerek işleme başlıyoruz. Duvarın zemininin son kat boyas için uygun hale gelmesinden sonra da en son işlem olarak; yine eğer gerekliyse astar uygulaması yapıyor ve ardından duvar boyası fiyatları içinden seçtiğiniz en uygun fiyatlı ve zevkinizi yansıtan rengi uygulamaya koyuluyoruz.

Duvar Boyasında İzlediğimiz Adımlar

Duvar boyasının uygulanmasından önce, alanında son derece deneyimli ve de profesyonel ekip arkadaşlarımzı herhangi bri hasarın olup olmadığına dair tespit yapmakta ve herhangi bir hasarın tespit edilmesi dahilinde ise; duvar boyasını çok uuzn soluklu kullanabilmeniz için tespit edilen hasar giderilmektedir. Duvar yüzeyinde en çok rastlanan çatlak, boyu dökülmesi ya da kabarması gibi durumlar içinde macun ve zımpara uygulaması yapılıp sorun gideriltikten sonra boya uygulamasına geçilmektedir.

Dekoratifinizi en güzel tamamlayan ve evinizin kendini tam olarak göstermesini sağlayan, aynı zamanda tertemiz ve düzenli bir görünüm için şart diyebileceğiniz duvar boyası uygulamarı ve istediğiniz renk için çok fazla araştırma yapmanıza gerek kalmayacak geniş renk kataloğumuz için internet adresimiz ve iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. En uygun duvar boyası fiyatları ve en kaliteli duvar boyası hizmeti için, en doğru adrestesiniz.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler