İTALYAN BOYA FİYATLARI

Evinizin iç ya da dış cephelerinde klasik boya standartlarından sıkıldıysanız, İtalyan boyalara göz atabilirsiniz. Farklı, sıra dışı ve şık bir görüntü sağlamak için İtalyan boyalar pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Evlerde, villalarda, okullarda, barlarda, otellerde, dini yapılarda, eğlence mekanlarında en çok tercih edilen boya türlerinden birisidir. Sadece boya kullanarak duvarlarda mermer, gümüş, kadife ve granit dokuları elde edebilirsiniz. Bütün duvarlarda kullanmak yerine, belirli yerlerde kullanarak da farklı bir dekorasyon elde edebilirsiniz. İtalyan boyalar fiyatları uygulanacak yüzeyin metre karesine göre değişkenlik gösterecektir. Hem şıklık hem de sağlık açısından sağladığı avantajlar sayesinde, ödenecek ücreti sonuna kadar hak eden bir üründür.

İtalyan Boyaların Özellikleri Ve Kullanım Alanları

İtalyan boylar su bazlı olarak üretilmektedir. Tamamen doğal mineral ve malzemelerden elde edildikleri için sağlık açısından da olumlu etkilere sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahiptir ve üzerinde küf ya da mantar oluşumuna izin vermemektedir. Uygulanması sırasında diğer boyalardaki gibi rahatsız edici bir koku ile karşılaşmazsınız, kokusuzdur. Sert ve parlak bir yüzey görünümü sunar. Üzerinde kir ve toz birikmesine izin vermez, leke tutmaz. Farklı desenlerde ve renklerde boya seçenekleri mevcuttur. Mor ışık altında da özel efektler yansıtma özelliği bulunmaktadır. Müşterilerin arzularına göre duvarlarda desen ya da görüntüler gizlenebilir, özel ışıklar devreye girdiğinde bu görüntüler ortaya çıkarılabilmektedir. İtalyan boya fiyatları biraz pahalı gibi gözükse de fiyatının üzerinde bir performans sergilemektedir.

İç cephe ya da dış cephelerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dikkatleri üzerine çektiğinden, vurgulamak istediğiniz alanlarda kullanmanız daha uygun bir tercih olabilir. Pek çok desen seçeneği sunması ile duvarlarınızda bambaşka görünümler elde edebilirsiniz. İsterseniz duvarlarınızın altından kaplanmış gibi görünmesini bile sağlayabilirsiniz. Parlak yapıları sayesinde oldukça inandırıcı yansımalar sunacaktır. Diğer boya türlerine göre daha zarif ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Zengin ve gösterişli bir hava yaratmak isterseniz, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evin tüm odalarına göre farklı desenler bulabilirsiniz. İtalyan boya fiyatları, evinizi daha gösterişli bir hale getirmek için ödeyebileceğiniz makul ücretlerdir. Güzel olan her şey için bazı fedakarlıklar gözden çıkarılmalıdır.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler