EV TADİLATI FİYATLARI

Evinizde sürekli dikkatinizi çeken ve görmekten hoşlanmadığınız noktalar bulunuyor ise tadilat işlemleri ile evinizi istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Söz konusu dekorasyon ve tadilat olduğunda hizmet aldığınız firmaya dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir işçilik ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz ancak baştan savma yapılan işler eskisinden de kötü görüntülere neden olabilir. Ev tadilatı fiyatları firma seçiminde dikkat edilen ilk noktalar arasında olsa da, kalite konusu seçimlerde öncelikli olmalıdır. Ucuza kaçmak uzun vadede daha çok masrafa neden olacaktır. Ucuz işçiliklerde kullanılan malzemelerde ucuz olduğundan, kullanım ömürleri kısa olacaktır ve kısa süre içerisinde tekrar tadilat gerektirecektir.

Müşteriler Tadilat İçin Neler Yapmalı?

Öncelikli olarak tadilat istenen kısımlarda yapılmak istenen değişiklikler listelenmelidir. Ayrıntılı bir şekilde yapılan listeler ile firmaya beklentilerinizi daha açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Böylece firma çalışanları da hayalinizdeki sonuca en yakın sonucu ortaya çıkarmaya çalışacaklardır. Yıkım ve onarım gerektiren işlemler önceliğe sahiptir. Kısa sürede halledilebilecek, dekoratif işler ise ikincil olarak sıralanmalıdır. Boya badana işlemleri ise listenin sonlarında yer alabilir. Ev tadilatı fiyatları konusunda tahmini maliyeti hesaplamak isterseniz, piyasa araştırması ile firma ile iletişime geçmeden önce bir fikir sahibi olabilirsiniz. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak size en uygun hizmetleri ayırt edebilirsiniz.

İş planlaması yapmak zaman açısından büyük bir tasarruf elde etmenizi sağlayacaktır. Yapılacaklar listenizi doğru bir şekilde düzenleyerek çalışacağınız firmanın da daha hızlı hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Örnek bir iş planlaması örneği verecek olursak; yıkım-onarım işlemleri, pencere ve kapılardaki değişiklikler, banyo zemin ve elektrik-su tesisatları, mutfak zemin ve elektrik-su tesisatı, zemin döşemeleri, izolasyon gerektiren kısımlar, iç cephe boya işleri, dış cephe boya işleri ve dekorasyon olarak sıralanabilir. İhtiyaçlarınıza göre bu listeyi düzenleyebilirsiniz. Liste yapmak hem ev tadilatı fiyatları ve bütçe ayarlamasında hem de gözden kaçan ayrıntıların fark edilmesinde önemlidir. Tadilat sırasında kirlenmesini istemediğiniz eşyaları kutulayarak, kaldırabilirsiniz. Büyük mobilyaların ise üzerlerini kapatmanız yeterli olacaktır. Yapılan işlemlerden sonra temizlik yapmak isteyebilirsiniz ancak bütün kırma, delme işlemleri bitmeden temizliğe başlamayınız. Sürekli temizlik yapmak sizin açınızdan daha yorucu olacaktır. Tadilat sırasında ustaları izleyerek, gerekli yerlerde yönlendirmeler yapabilirsiniz. Böylece hoşunuza gitmeyen kısımların düzeltilmesi daha kolay olacaktır.

Hizmetlerimizden Bazıları
Firmamız Tarafından Yapılan Diğer Hizmetler